Street style

Chiara Ferragni - new fashion icon?

15. prosince 2009 v 20:12
Určitě již znáte tuto skorro byse dalo říci módní ikonu. Její blog je jeden z nejnavštěvovanějších fashion blogů má přes 800 followerů a o jeho majitelce Chiaře je slyšet dost, alespoň co se módních blogerů a lidí zajímajících se módou týče. Má profil samozřejme i na lookbooku a dá se říci , že je to v této době asi nejslavnější a nejoblíbenější lookbookerka.

Street style VII. (London)

17. listopadu 2009 v 20:14

Styleclicker in London

Londýnská móda se mi líbí, celkově si myslím, že se Angličanky umějí oblékat. Sledují trendy a módu, přijde mi ale že nejsou co se stylu týče moc originální. Převažuje francouzská či italská móda nebo je viditelná inspirace z lookbooku, ať je to tak či tak, Londýňanky se módou řídí a styl je pro ně stejně důležitý jako úžasný vzhled.

Street style VI. - Podzim

5. listopadu 2009 v 18:32
Podzimní módu mám ráda, protože přichází na řadu vrstvení, punčocháče a kozačky a dají se vytvořit úžasně módní kreace. Naopak mi vadí, že na podzim hodně lidí schová barevné oblečky z léta daleko do skříně a oblékají se jen do tmavých barev. Naopak - barvy by měli v tomto pochmurnu převažovat!

Street style V - New York

25. října 2009 v 11:41

http://fashion.elle.com/.a/6a00d834527a7669e20120a5095b74970b-pi

Na newyorčankách se mi líbí, že má každá svůj styl, nebojí se vyjít v tom, co je módní a přesto mají rády pohodlí. Toho se v Praze(ani jinde v ČR :D) nedočkáme - jakmile si někdo vezme něco módního, ale výrazného (např.harémové kalhoty) lidé na něj zírají , jak na blázna - i přesto že je ta věc ohromně v módě. Mám pocit, že Češky se prostě bojí odvázat, jsou příliš konzervativní. Newyorčanky se nebojí, nosí si co se jim líbí a co je v módě a jsou spokojené. Většina newyorských žen upřednostňuje hippie,rock chick a vintage styl.
Doufám že Češky se nechají inspirovat a také se trochu odvážou.:)

Street style IV Mia D. (Czech girl)

21. října 2009 v 11:13
to Shop Leather Sandals, Cherries, Orsay Leather Bag, Christian Lay Watches and Neklace with Hearts

A mám tu další krásnou a stylovou češku. Je jí Mia D., 18ti letá studentka a shopahlička. Mia podle mě přesně vystihuje osobitý syl většiny češek které se zajímají o módu.

Street style III Veronica B. (Czech girl)

21. října 2009 v 10:56
Heels, H&M Grey Tights, Zara High-waste Black Skirt, Topshop White Tank Top

Další krásná a stylová češka třináctiletá! Veronica B. z Prahy. Úžasnej styl už od třinácti to je zázrak! Já se o módu začala zajímat před půl rokem :D. Ale tahle holčina je úžasná! Působí jako by se stylová už narodila. Nebojí se sytých barev, ani kombinovat! Krása!

Street style II Adela-chloe M. (Czech girl)

21. října 2009 v 10:40
Zara Leather in Sale, Vintage Crocodile, Uknown Gold from Spain, Zara High-waisted Striped Stretchy Pants


Tak jsem se rozhodla, že abych vám i sobě dokázala že češky se neřadí k těm ženám které slovo móda v životě neslyšeli, budu sem přidávat fotky češek z lookbooku (http://lookbook.nu). Podle mě jsou totiž češky moderní a krásné ženy, které se v módě dobře orientují.

Street style I - Rusko

17. října 2009 v 16:24
Myslím že Rusky se oblékají dobře, ale nijak moc se od Češek neliší, najdete tam ty který se oblékají extra módně, i ty, který slovo móda asi v životě neslyšely. Připadá mi, že se bojí odvázat (neonové barvy byste hledali lupou) a drží se spíše tmavých barev - převládá šedivá,černá a hnědá.
 
 

Reklama