Star´s style

Oscars 2010 - Star´s dresses

9. března 2010 v 20:00
Jsem líná shnánět fotky ze zahraničních stránek :D, tak snad se blog ze kterého jsem fotky zkopírovala nebude zlobit, když je sem dám se zdrojem :)...A hlavně vlastním textem.

Nebudu sem dávat fotky každého, jen toho, kdo mě nějak zaujal:)

Amanda Seyfried - šaty Armani

Amanda patří mezi mé oblíbené herečky, je mi sympatická :). Její šaty jsou...podle mě zajímavé a originální, jen nejsou moc výrazné. Amandě každopádně sluší, jen se mi nelíbí jak má udělané vlasy, moc "ulízané":D

Olivia Palermo - další módní ikona?

30. prosince 2009 v 12:13
Kdyby se mě někdo zeptal, kdo tato krásná žena je odpověděla bych popravdě, že nevím. Ale vědět to ani nepotřebuji, stačí mi, že je to jedna z nejnovějších módních ikon, umisťujících se na předních místech nejlépe oblékaných žen. A myslím si, že Olivia si tato umístění zaslouží právem - její styl je jedinečný, svěží, vždy má vše sladěné a nikdy jí nechybí úsměv na tváři. Doufám, že brzy se o ní dozvím více, protože její styl i tvář jsou jedinečné!

Coming Together As ONE

12. prosince 2009 v 12:07


Když se hvězdy z Gossip Girl,Twilight a Heroes spojí jako JEDEN! vznikne skvělá věc na boj proti chudobě. Hodně lidí by mělo následovat jejich příkladu a aspoň někdy pomyslet na ty jiné, kteří si nežijí tak, jako my.

Seznamte se s Lourdes Leon

22. listopadu 2009 v 15:31
Celé jméno:Lourdes Maria Ciccone Leon
Narozena: 16.10.1996
Sourozenci: Rocco, David, Mercy
Proč je slavná: je dcera popové královny Madonny a nově i módní ikona
O Lourdes je v poslední době slyšet snad více než o samotné Madonně. A kdo že tahle malá rebelka je? Všichni asi ví, že je to dcera Madonny, ale ne každý ví, že je to opravdu ona, kdo tančí v Madinnině klipu Celebration. V časopisech se ale neobjevuje jen ve spojení se s vou matkou, ale i jako nová módní ikona. A je nutno říct, že tou ona určitě je - nová IT-girl je na světě, seznamte se s Lourdes:

10 Best Dressed: October 2009

21. listopadu 2009 v 12:32

1. Selena Gomez,Wore: Notte by Marchesa
Selena Gomez

Nová módní ikona: Alexa Chung

21. listopadu 2009 v 12:12

Alex_article_detail

Kde se vzala, tu se vzala, najednou obsazuje první příčky žebříčků nejlépe oblečených hvězd.
Pro české obecenstvo je jméno Alexa Chung zatím poměrně neznámé, ve Velké Británii, kde vyrůstala, a především v USA, kde má na MTV vlastní pořad nazvaný It's On with Alexa Chung, je však uznávanou celebritou.
 
 

Reklama