Miley Cyrus

Miley Cyrus - Leaving nail salon in Toluca Lake 16.1.

18. ledna 2010 v 21:01
Miley se už opravdu konečně našla a obléká se tak, jak jí to sluší - jako stylová puberťačka. Kromě toho je také poznat, že je šťastná, což je dobře. Hlavně je skvělé, že se už nesnaží působit zbytečně módně, protože jí to spíše ubýralo než přidávalo,a le i že na výběr oblečení úplně nekašla - a tak to má být.

Miley Cyrus - out in Beverly Hills 9.1.

10. ledna 2010 v 15:21
Krásná, nádherná, dokonalá, úžasná- nevím, kde začít, vše je krásné!:) Tak půjdu odshora: krásné brýle, pěkné líčení, nádherné vlasy, obyčejné tričko s moc pěkným střihem, úžasné doplňky, krásná kabelka, dokonalé džíny, božské boty! Omlouvámse za tolik přídavných jmen,a ler Miley se mi tady opravdu hrozně líbí, nemůžu si pomoci. Jinak konečně po delší době vypadá štastně a odpočatě - snad jí to dlouho vydrží!

Miley and Liam in LA 6.1.

7. ledna 2010 v 19:21
Krásná, sympatická a sladěná jako vždy. Dokonalé - to je jediné co můžu dodat!:)

Miley and Liam in Australia 4.1.

6. ledna 2010 v 19:33
Miley by se skoro mohla stát módní ikonou, poslední dobou se její předtím nic-moc styl stává super módním "rock-chic" stylem. Černé tričko se zajímavým střihem a provedením, pilotky, zajímavé sandálky a vždy in džíny s opotřebovým vzhledem- je vidět, že když se chce tak to jde! Opravdu se z Miley stává kráska, možná to dělá láska, možná něco jiného, Miley ale každopádně dospívá, krásní a umí se oblékat.

Miley and Liam in Australia 3.1.

6. ledna 2010 v 19:25

Krása, Miley se již probrala ze svého "staro-děsno-mladého" stylu oblékání. A oblékla se jako správná módně založená teenagerka. Jednoduché,ale hezké tričko, černé "roury", dokonalé pilotky, pěkné boty a spoustu doplňků - jen tak dál!

Miley Cyrus - Poslední píseň (The Last Song) trailer with cz subtitles

1. ledna 2010 v 19:12

Příběh:

Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia.

Miley Cyrus - Leaving her hotel in Manchester 28.12.

1. ledna 2010 v 13:12
Miley mi poslední dobou přijde mírně mimo :D, její výrazy - ehm... Každopádně na mometkách má ais každý divné výrazy (vím to z vlastní zkušenosti). Každopáně její "casual outfit" je pěkný, líbí se mi že působí uvolněně, nenuceně a věžě a přesto ej vidět, že se na jěho výběr Miley nevykašlala - takovou módu mám ráda :)

Miley Cyrus - Arriving at Train Station in Paris 10.12.

13. prosince 2009 v 17:36
Co se to s tou Miley děje? Obléká se jako její babička, absolutně je jí jedno jak to oblečení dohromady ladí. A pravděpodobně si nevšimla, že v soláriu strávila o hodně více hodin, než by bylo zdrávo. Prober se Miley!

Miley Cyrus To Release Next Album In Year 2010

11. prosince 2009 v 18:30
Disney hvězdička Miley Cyrus oznámila, že její čtvrté studiové album vyjde příští rok.

Miley Cyrus | Groucho Club | 8.12.09

9. prosince 2009 v 21:25
Miley to tady sluší, ale nepřijde vám nějaká mladá chodit do klubu?:D No..je to celebrita, takže asi ne. Každopádně její oblečení..jediné co můžu fakt pochválit je tričko, to se mi moc líbí, legíny- norma, nic nekazí ani nevylepšují. Boty - nelíbí se mi, ale jinak prtoti nim nic nemám :D. Kabát- blee, nemám ráda zvířeci vzory samy o sobě (chápu že se někomu líbí,a el přijdou mi nevkusné),ale samozřejmě znám celebrity kterým sluší. Miley mezi ně ale nepatří- zvířecí motivy se mi nehodí na mladou holku, spíš na nějakou postarší dámu či modelku, ale Miley - no mě se to nelíbí...

Miley Cyrus | Jingle Bell Ball (5.12.)

6. prosince 2009 v 17:44
Nádhera! Je vidět, že když se Miley snaží umí se obléknout krásně. Je tu dokonalé sladěná, moderní, originální, nádherná... Líbí se mi její líčení, tunika, kraťásky, boty, doplňky. I když to na první pohled působí nesourodě vše k sobě dokonale ladí. Tomuto outfitu nemám co vytknout.

Miley Cyrus | Heathrow Airport, Miami International Airport (3.12.)

6. prosince 2009 v 17:34
Obdivuji a nechápu Miley, jak si mohla toto vzít na sebe :D...je to hrozné a absolutně se ty věci k sobě něhodí. Jediné co je z toho všeho nositelné je svetr, brýle a kabelka. Kdybych přomhouřila oči, tak možná i to triko by se dalo, ale rozhodně ne takto dohromady, na druhou stranu ale chápu, že na dlouhý let v letadle je to pohodlné oblečení, ale i přesto si ymslím, že se dá obléci lépe.

Miley Cyrus at Fontainebleu Hotel in Miami (3.12.)

6. prosince 2009 v 17:09
Asi každý by si teď v pochmurném počasí a předvánočním stresu přál být celebritou a zaletět si do tepla na Miami. Většina z nás, ale zůstane jen u snění. Miley ale nemuší a tak si užívá slunce, klidu, tepla arelaxace. Z malé Smiley nám ale také vyrostla pěkná rebelka a kromě piercingu v pupíku si pořídila i tetování pod levým prsem, podle zdrojů si nechala vytetovat nápis Just Breathe (jen dýchat).

Miley Cyrus - City of Hope's 2nd Annual Concert For Hope in LA - 25.10.

3. listopadu 2009 v 19:04
Mileyin styl, jak sem psala už v jiném článku o ní se mi líbí, a i tady má podle mě pěkné a sladěné oblečení, ale sladěné až moc. Je to moc tmavé, nevýrazné, oživila bych to alespoň jednou výraznou věcí. Více se mi líbí to, co měla na soě při vystoupění, ale přijde mi an nošení té kožené vesty a celkově taového motorkářského stylu moc mladá, ale je to sladěné a sluší jí to.

Miley Cyrus & Mandy - Sushi Dan - 25.11.

27. října 2009 v 11:58
Dřív jsem Miley milovala, pak jí nemusela a teď já zbožňuju :). Podle mě má úžasný, hlas, je skvělá herečka, úžasná módní ikona, ale hlavně sympatická osobnost. Musím říct, že poslední dobou se mi její styl i oblečení líbí čím dál víc. Tady taky, je to nádhera, ty punčochy jsou úžasné, šaty krásné a vše je dokonale sladěné. Opravdu se mi to líbí, jen bych ubrala černou a přidala, alespoň 1 brevný doplněk (např.kabelku nebo boty :)).Jinak ale nemám co vytknout, Miley je krásná a módní!

Miley Cyrus - On The Set Of Sex And The City 2 - 16.10.

18. října 2009 v 14:15
Tak to je nádhera, dokonalost, božksý!! Nevim jak to popsat, je to nejhezčí outfit jakej sem za poslední dobu viděla..Všechno se mi líbí - boty, ,líčení, šaty, rukavičky, opasek, Miley. Fakt nevim co víc tomu napsat, snad jenom že Miley teda opravdu bude hrát v pokračování Sexu ve městě :)

Miley Cyrus : Get UR Good On

12. října 2009 v 18:32

Miley má asi opravdu ráda naši zemi a zdravé životní prostředí. Před nedávnem vyzývala k záchraně země v písničce Send It On spolu s dalšími Disney Stars.A teď pomáha znovu...
 
 

Reklama