Fashion news

30 Best Dressed Celebs - by Love magazine

8. ledna 2010 v 18:55
Stejně jako prestižní módní časopis Vogue tak i magazín LOVE se rozhodl vytvořit žebříček "Nejstylovějších celebrit pro rok 2009". Narozdíl od Vogue, který se zajímal především o originálnost modelů a nebál se dát na první místo (v Evropě ne příliš známou) moderátorku Alexu Chung,Love dává přednost osvědčeným jménům jako je Victoria Beckam, Marc Jacobs či Naomi Campbell. V jejich žebříčku se objevilo 30 (podle nich) "Nejlépe oblékaných celebrit roku 2009".

1. Victoria Beckham

Vogue - Best Dressed Woman of 2009

26. prosince 2009 v 21:03


Dříve žebříčkům o nejlépe oblékanou celebriru vévodila Kate Moss, letos Alexa Chung není jediným překvapením, který žebříček nabízí. Objevily se tam i takové dámy jako je např. Beth Ditto,Michelle Obama či Lady Gaga, která obvykle patří mezi celebrity oblékaná nejhůře. Každopádně Alexa si své prvneství právoplatně zaslouží, jak bylo řečeno ve Vogue: " Volba byla jasná, už při posouzení fotek je jasné, že to není ten typ, který dlouho stojí u skříně a přemýšlí, co si vzít,aby byla nejkrásnější. Nosí jednoduché a neokoukané kombinace a v tom je právě ta krása." S čímž naprosto souhlasím.

1. Alexa Chung

Nakupováni v budoucnu?

15. prosince 2009 v 19:21


Tak to by se mi asi líbilo! Žádný fronty u kabinek, zdržování se oblíkánim a převlíkánim 50ti věcí :D...ale zase bych postrádala tu slast ze zkoušení novejch věcí :D

Je to pravda! ČR má své vlastní stránky o módě!

14. prosince 2009 v 18:09
Ano,ano, ano! Opravdu ( i když poměrně nově:)) existuje stránka o české módě, která dokazuje, že i v Čechách žijí módně založení lidé. Myslím si, že byl opravdu dobrý nápad tu stránku založit, je tam opravdu hodně inspirativních lidí od kterých můžete sem-tam něco okoukat.

Teen Vogue: Best Dressed Celebrities of 2009

12. prosince 2009 v 13:17
#1. Selena Gomez

Tajemná lady
Vždy chic a jednoduše krásně oblečená, nikdy nejde přes hranice vkusu. Nová vycházející hvězdička ví i jak nosit party dress bez příliš viditelné snahy.

Selena Gomez

Tavi - nový objev ve světe módních blogerů

22. listopadu 2009 v 16:41
O této mladé blogerce informoval snad už každý blog, zabývající se módou. A já se musím přidat, nechápu jak může jen 13ti letá holka, mít takový módní vkus. Obdivuju jí, ale zároveň si nedokážu představit takhle žít, Tavi se objevila již na několika významných přehlídkách (samozřejmě jako host- ne jako modelka :)) a setkala s mnoha významnýmy osobnostmi. Má opravdu velmi vytříbený vkus a myslím si , že o ní ještě hodně uslyšíme.

Itálie - země módy

22. listopadu 2009 v 16:33
Samozřejmě že za mekku módy se považuje France (nebo spíše Paříž) ,ale co taková Itálie? Její obyvatelé by bez módy nežili, v Itálii (Miláně) se pořádají největší světové přehlídky, celebrity Itálii milují a Italky jsou krásné ženy s úžasným stylem. Proto jsem se rozhodla něco na téma Italská móda sesmolit :D

Victoria's Secret Fashion Show - backstage casting

21. listopadu 2009 v 17:22

Za scénou Victoria Secret Fashion Show 2009 - video

21. listopadu 2009 v 17:15

Victoria´s Secret Fashion Show 2009

21. listopadu 2009 v 11:59
Módní událost roku - VS Fashion Show 2009, na které se vždy ukáží největší hvězdy modelingu ani tentokrát nezklamala, na pódiu se objevila: Heidi Klum, Miranda Kerr ,Alessandra Ambrosio či Marissa Miller. Módní show se konala 19. listopadu v New Yorku.
Krásná Heidi, si ale ještě netroufla na moc odhalené modely, protože si myslí, že má po porodu ještě nějaké to kilo navíc - ale i přesto sklidila největší potlesk. V předvádění odvážných modělů jí zastoupila nová kráska Marisa Miller, která předvedla podprsenku vykládanou diamanty a brilianty v hodnotě 3 milionu amerických dolarů.

Victoria's Secret Fashion Show 2009 - Heidi Klumn

Teen Vogue - Ten Best Dressed: September 09

17. října 2009 v 18:39

#1 Emma Watson, Burberry / The Burberry After Party, London

Hurá na zimní nákupy

17. října 2009 v 16:00
Shopping Latest: The key buys to update your wardrobe

Sako s výraznými rameny, kozačky nad kolena, pletená čelenka - žádné prohřešky, ale vychytané doplňky na zimu.

Sestry Olsenovy představí kolekci slunečních brýlí

14. října 2009 v 18:36
Dvojčata vzala do party Lindu Farrow a vrhla se na navrhování kolekce slunečních brýlí.

Mary Kate a Ashley Olsen se rozhodly rozšířit svou značku The Row o kolekci slunečních brýlí. Natrhu se představí už na jaře 2010. Řada slunečních brýlí vzniká pod dohledem Lindy Farrow, která sluneční brýle navrhuje také pro módní domy Luella a Dries Van Noten. Mary Kate a Ashley Olsen se rozhodly pro jednoduchost a zvolily pouze čtyři styly slunečních brýlí. Kolekce se tak ponese v duchu šedesátých let - nebudou chybět kulaté obroučky, ale také klasické pilotky a retro obří brýle s hranatými obroučkami.

Jimmy Choo tento podzim pro H&M!

11. října 2009 v 15:46
hm jimmy choo01a Jimmy Choo for H&M Photos!
Mezi další slavné návrháře, kteří navrhují pro H&M se brzy přidá i Jimmy Choo. Kromě bot pro obchod navrhne i šaty,kabelky a doplňky.Tato exkluzivní koleckce bude k dostání pouze ve 200 obchodech po celém světě.Doufám že tam bude patřit i alespoň jeden český. Kolekce bude k dostání od 14.listopadu.
 
 

Reklama