BEAUTY

Krása se rodí v noci!

18. ledna 2010 v 19:38
Recept na krásu je jednoduchý. Dobře spěte a pravidelně pečujte o své tělo. Nejlépe večer před ulehnutím, kdy si můžete rituál vychutnat. Pravidelnost má větší efekt, než super drahé kosmetické přípravky.

1. Peeling...
... celého těla urychluje přirozený proces odstraňování zrohovatělých povrchových buněk, podporuje mikrocirkulaci ve vlásečnicích a přispívá k celkové buněčné obnově pokožky - následně použité přípravky se lépe vstřebají, a tak se násobí jejich účinek.

.

Freida Pinto radí, jak na krásu

16. ledna 2010 v 13:00
Kráska z filmu Milionář z chatrče se nerada líčí. Sází na přirozenou krásu.
Freida Pinto patří k hrstce žen, které nepodlehly kouzlu líčení. Kráska, která se pro rok 2009 stala tváří kosmetické značky L'Oréal. Neutrácí horentní sumy za kosmetické novinky a vychytávky. "Žádný trik v líčení vlastně nemám, protože se líčím velmi nerada." Nezbývá než jí přirozený půvab, dokonalou pleť a výrazné oči bezostyšně závidět. Několik rad, jak krásu spolehlivě zakonzervovat, ale má.

Shoďte vánoční kila!

10. ledna 2010 v 17:54
Chcete shodit vánoční kila? Usnadněte si to tím správným jídlem.
Baštíte pravidelně ananas, protože víte, že jeho enzymy pracují jako odbourávače nechtěných faldíků? Nejnovější studie ukazují, že podobně funguje i řada jiných potravin.

10 rad, jak v zimě ochránit pleť

19. prosince 2009 v 11:24

1. Je třeba pravidelně doplňovat i vodu v těle, například pitím bylinkových čajů, případně minerálek. Na sladké limonády a kávu raději zapomeňte.

2. Udělejte si domácí hydratační masku. Potřebujete banán, žloutek a 2 lžičky olivového oleje. Vše smíchejte, naneste na obličej a po dvaceti minutách smyjte vlažnou vodou.

Hit v líčení: Barvy podzimu

4. listopadu 2009 v 20:10
Vyzkoušejte oční stíny ve žluté nebo zelené barvě. Rozzáří vás a dodají šmrnc.

liceni_article_detail

Podzim s úsměvem

17. října 2009 v 16:10

Nepodléhejte depresi a užijte si podzim se vším všudy!
Studená rána, sychravé dny a dlouhé večery bývají líhní podzimních depresí, únavy a stresu. My vám však poradíme, jak i na podzim příjemně relaxovat a nabrat energii.

Zimní péče o nohy

12. října 2009 v 18:14
Spousta žen si myslí, že v zimě, kdy jsou otevřené boty a sandálky uložené hluboko ve skříni, není pedikúra až tak ...
... důležitá. Opak je ale pravdou.
 
 

Reklama