Oblíbenost a popularita - výhra nebo prokletí?

9. března 2010 v 19:06 | Barča :) |  ME & BLOG
Asi každý chce být oblíbený, někdo méně někdo více, někdo u kluků:D někdo u kámošů někdo někde úplně jinde. Ale snad nikdo nechce být nenáviděný, mít málo kámošů, být pomlouvaný a neoblíbený. Ale jak obliby dosáhnout? To už je složitější :) Obliba není jen o oblibě, je to hlavně o tom, kolik lidí vás zná. Je jasné, že když vás bude znát pár lidí, je menší šance, že budete oblíbení. Když vás jich zná hodně, vaše šance samozřejmě rostou :D...Ale je tu ten problém: jak to udělat aby vás znalo hodně lidí? Jsou lidi (který bohužel dobře znám) co jsou ochotni pro to udět všechno: vymyslej si všechny možný drby, který vykládaj po ostatních a hned jejich popularita roste. Nebo klasický případ jsou děvky,bárbíny,diliny :D. Prostě se oblíknou jako děvky a u kluků jsou oblíbený hned. Jsou ale samozřejmě i jiný cesty jak může být někdo oblíbený: Prostě bude pomáhat ostatím a dělat ze sebe obětního beránka, vždy všem všechno půjčí, dá...ale v dnešním světě nevděčnosti si nejsem tak jistá jestli mu to k něčemu bude :D.

Já sama si myslím, že jsem poměrně oblíbená. Nemyslím to tak, že bych byla třídní hvězda nebo tak :D, spíš naopak, ale myslím si, že mám lidi u kterých jsem oblíbená a na nedostatek přátel a ctitelů (nevim jak jinak nazvat kluky, kterým se líbím:D) si stěžovat nemůžu. Nechci ale aby to znělo namyšleně samozřejmě je tu hodně lidí kteří mě nemusí nebo nenávidí, většinou jsou to holky...Abych řekla pravdu dřív mi hodně záleželo na tom abych byla oblíbená, bohužel musím říct, že jsem fakt byla "drbna", ale ani jsme si to neuvědomovala.Teď mi došlo, že jsme tím musela (i když jsme si to neuvědomovala:/) sot lidem ublížit. Snažila jsem se prostě bavit se všema a hodně mi záleželo na tom, aby mě všichni měli rádi atd. Potom se ale dost věcí změnilo, přišla taková "zlomová chvíle":D nebo jak to nazvat a já se hodně změnila. Poznala jsem "kamarády" ketří mě buď jenom využívali nebo za zády pomlouvali atd...Teď už tolik neřeším, co si o mě kdo myslí. Samozřejmě, chci aby mě lidi měli ráadi, ale nebudu kvůli tomu drbat,pomlouvat a přetvařovat se...Ze svojí popularity se prostě nezblázním :D Co si o mě kdo myslí je jejich věc či problém :P :D Já mám několik opravdových přátel kterým fakt věřím a byla bych ochotná pro ně obětovat hodně a mám je fakt ráda a to je pro mě důležitý :)

Neodsuzuju lidi, kteří jsou oblíbení nějakým normálním způsem (třeba tím že jsou opravdu hodně vpohodě, je s nimi zábava a tak:)). I když takovýchle vpohodě oblíbených lídí moc neznám. Nesnáším ale ty tipy které jsou pro oblibu ochotni pomlouvat,drbat,zradit,ublížit...těch jsem ale za poslední dobu poznala dost...Každý má na něco jiný názor a tohle je ten můj na téma popularita, obliba :)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beate-girl | 9. března 2010 v 19:29 | Reagovat

Wow pěkný :D to je napsaný z vlastních skušeností nebo si okoukla nějaký články?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama