STARS: KRISTEN STEWART: "S ROBEM NECHODÍM!"

19. listopadu 2009 v 17:52 |  Kristen Stewart

STARS: KRISTEN STEWART: "S ROBEM NECHODÍM!"


Zdroj: Bauermedia
STARS: Kristen Stewart:
Filmová Bella promluvila o vztahu s Robertem Pattinsonem...
Informace, že Kristen Stewart (19) a Robert Pattinson (23) spolu chodí, koluje světem showbyznysu už pěkně dlouho.

"Rozumím tomu, proč si lidé přejí, abychom s Robem byli pár,"přiznala nedávno Kristen. V zápětí ale dodala, že fanoušci musí její filmový život oddělit od reality.

"Určitě bychom s Robertem byli krásný pár, stejně jako na plátně, ale my to k sobě prostě nic víc než přátelství necítíme," svěřila se filmová Bella s tím, že fandům Twilight nezbývá nic jiného, než si na to zvyknout: "Nejsme Edward a Bella, ale Robert a Kristen! A nic víc už k našemu vztahu říkat nehodlám!"

Kristen ještě přiznala, že dřív se obávala toho, co o ní píší časopisy a také brala ohled na to, co si o ní myslí úplně cizí lidé: "Teď už na to kašlu! Kdybych si měla dělat hlavu z toho všeho, co se o mě napsalo, zbláznila bych se."

"Stejně neuhlídám všechno, co řeknu a jak se kde zatvářím, takže bych boj s novináři ani nemohla vyhrát," prozradila Kristen na závěr.

Jestli je to pravda , tak je to škoda, ale ne všemu co se píše v Bravíčku se dá věřit :D, ještě nedávno tam byl rozhovor s Kris, kde naopak říkala, že s Robem chodí...Takže opravdu nevím, každopádně podle fotek mi to "jenom" jako přátelství nepřipadá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama