Coco avant Chanel (Coco před Chanelem)

19. října 2009 v 18:40 |  Chanel
Coco Before Chanel

Vím že to asi úplně něpatří do rubriky o Coco Chanel, ale ten film je opravdu úžansý a něco jsem tu o něm musela dát, tak jsem to dala do rubriky Chanel.

Malá dívka uprostřed Francie, umístěná v sirotčinci se svou sestrou, marně čeká každou neděli, že se pro ně jejich tatínek vrátí. Kabaretní zpěvačka s příliš slabým hlasem stojící před publikem podnapilých vojáků.

Mladá švadlena, jejíž prací je opravovat lemy v zadní místnosti obchodu venkovského krejčího. Příliš hubená začínající kurtizána, uprostřed prostitutek a zhýralců, nachází útočiště u svého ochránce Étienna Balsana. Zamilovaná žena, která ví, že nebude "ničí ženou", ani ženou Boye Capela, muže, který ji přesto tolik miloval.
Rebelka, které konvence tehdejší doby brání volně dýchat a která se obléká do košil svých milenců. To je příběh Coco Chanel! Příběh moderní ženy, která navždy změnila svět módy, svět žen.

Můj názor: Na film jsem slyšela jak hodně dobrých tak také hodně špatných rezencí, ale já osobně musím říct, žese přikláním ktěm nejlešpím. Tento film jsem si opravdu zamilovala! :) Líbí se mi výběr herců (především Audrey Tatou v roli Coco je úžasná!) a celkově mi ten film přijde skvělý. Šla jsem na to s vědomím že se asi budu nudit, protože přeci jenom je to životopisný film ale musím říct že jsem se nenudila ani minutu! byla to opravdu úžasná podívaná!

Fotky:

Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

Coco Before Chanel

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kate-SB | Web | 19. října 2009 v 19:53 | Reagovat

Dobře spřátelíme :) jdu tě přidat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama